„Šwomp“ people

Mano Amerikoj gyvena toks bachūriukas Trojus. Jis vietoj „swomp“ sako „šwomp“ ir vietoj „seen“- „šyn“.  Trojus yra pasižymėjęs medžiotojas kuriam ištraukt aligatorių tokie pat niekai, kaip kokiam Juozukui- pūgžlį iš prūdo. Čia jis pasakoja vienaakio raudonakio istoriją, maždaug taip:

 „Tas kvarabas yra kaip meška- visas gauruotas ir bėgioja ant užpakalinių kojų. Yra žmonių, kurie yra jį matę (really?). Ir žinot, kaip stirna ir kiti panašūs kvarabai turi 2  akis- šitas turi viena akį,“ tada Trojus vamzdeliu sudeda ranką, priglaudžia prie tarpuakio, kad neduok sviete, kas neliktų nesupratęs, kaip VIENA akis atrodo ir priduria,“Viena raudoną akį“,- ir dėl visiško dramatizmo,-„Raudoną raudoną“-  „rėėd rėėd“ (paprastas amerikonas sakytų „red red“).

http://video.search.yahoo.com/search/video;_ylt=A0oG7nWevVBN2gEAfAlXNyoA?ei=UTF-8&p=swamp%20people&fr2=tab-web&fr=yfp-t-317

 Trojus bulšitina apie tą neegzistuojančią baidyklę ir pats tą žino- atrodo, vos valdos, kad nesijuoktų, bet peza toliau.

Amazing TV. Kudos History channel!

 Tos pelkės, beje, irgi nepakartojamos, ypač tiems, kas ieško tikros Amerikos ir tikrų nuotykių. Geriau nei Majamis ir Niujorkas, ir visos Victoria Secrets, ir Armaniai  kartu sudėjus.

Share

5 Comments on "„Šwomp“ people"

 1. skirtumas | 2011 02 08 at 09:15 |

  Aha, rodo kartais per televizorių tokius kukurūzų dėdžius. Pamatau tokių per Discover’io laidą „dirty jobs“…

  • „Dirtiest jobs of America“- žinau, vedėjas labai „prie bajerio“, o darbeliai kai kurie irgi neduok dieve (atsimenu, kai iš viščiukų kakutį išspaudinėjo, ar lytį tikrino… , bet kuriuo atveju buvo tikrai dirty). Tie kukurūzų dėdžiai tai man pasakški, nes jie labai charakteringi- įlindę į Levy’s kombinezonus,be marškinių, su šiaudu ar tabaku burnoj, burbuliuoja ištęsdami balsius ir neartikuliuodami, taip kad suprast sunku… America at its best.

   • skirtumas | 2011 02 09 at 08:17 |

    jojojo, o vienas geriausių charakterių tai „pig farm“ savininkas kur šalia Las Vegas’o, kur maitina kiaules visokiais „gourmet“ atliekomis 😉 Ten serija ir šiaip nereali ir tas bičas nerealus. O to bičo sunkvežimis… Tai… Žvengiau iki ašarų iš to kaip Mike’as sustabdė tą sunkvežimį, o visas tas maisto atliekų turinys pliūstelėjo vos ne ant kabinos… Tai jau taip. At it’s best…

   • skirtumas | 2011 02 09 at 08:20 |

    Ai ne „pig farm“ o „las vegas“ ir vadinasi ta serija. Vo: http://www.youtube.com/watch?v=KRkCQH02AxE nuo 5′ atsiranda tas truck’as. Nors ir visa serija superinė 😉

 2. Esu su vištom dirbęs – tikrai dirty darbas, o vištos itin bjaurūs ir durni padarai. Juos tik valgyt…

Comments are closed.

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos